top of page

BE HAPPY MUSEUM WARSZAWA - tu zrobisz idealne zdjęcie na Instagrama!

Hello,


zaczynamy tydzień super kolorowymi i słodkimi zdjęciami z nowego muzeum w Warszawie.


BE HAPPY MUSEUM WARSZAWA - kraina uroczych scenografii lubianych na Instagramie.


Specyficzność popularności zdjęć na Instagramie zaczyna się od pozowania i "cool miejsca".

Takie też znalazłam, aby zaprezentować swoje bluzy oraz pokazać Wam jak łatwo zdobyć odbiorców na Instagramie tylko za pomocą miejsca i dobrego zdjęcia ;)


1.KOLOROWE SCENOGRAFIE


Wchodząc do Muzeum BE HAPPY na samym początku czujemy się jak w innym świecie. Jest różowo, słodko, kwiatowo, cukierkowo po prostu idealne miejsce na zdjęcia Instagramowe. Scenografia jest bardzo bogata od białych jednorożców po wielkie donaty umieszone na donatowym tle. Wybór jest oszałamiający, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie oczywiście przychodząc tam z założeniem na sesję zdjęciową, nie piszę tu o osobach przychodzących z przypadku :P

Miejsca jest wystarczająco dużo, aby swobodnie się poruszać i złapać dobry kadr. Niektóre scenografie są bardziej oświetlone, wiec wtedy dodatkowa lampa błyskowa nie jest nam potrzebna.


2. SZALEŃSTWO POZOWANIA


Zapraszając swoje modelki do sesji, najlepiej wcześniej się rozeznać czy dobrze i komfortowo poczują się pozując w takim miejscu. Ja trafiłam idealnie. Uśmiech, pozytywna energia oraz improwizacja pozowania to jest klucz do uchwycenia odpowiedniego kadru. Po prostu jest z czego wybierać później podczas obróbki. Dobrze i efektownie pracuje się jeśli propozycje wychodzą ze strony fotografa oraz ze strony modelek ;)ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA MOICH PROPOZYCJI INSTAGRAMOWYCH FOTEK Z CUKIERKOWEGO ŚWIATA!


ENJOY :)


#SWEETderska

#hoodiestyle

#behappymuzeum


232 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page