top of page

Fotografia produktowa - jak wypromować towar na zdjęciu tanim kosztem?


Hello,


dzisiejszy temat jest bardzo interesujący i inspirujący dla osób, które startują ze swoją marką odzieżową. SWEETderska to nie tylko zdjęcia to również początkująca marka bluz typu "Hoodie". Chcąc przedstawić Państwu swój produkt muszę na początek zrobić dobre zdjęcia, które zachęcą odbiorcę do zakupu.


Czy da się to zrobić tanim kosztem?

Oczywiście, że tak.
Profesjonalne, wieloletnie firmy korzystają do promocji swoich towarów z usług firm marketingowych, które za odpowiednią kwotę kompletują ekipę specjalistów.

Wynajmują całe studio fotograficzne, modelki, makijażystki, speców od oświetlenia, scenografii itp. Efekt takiej pracy jest z pewnością oszałamiający ale na to mogą sobie pozwolić olbrzymie firmy, które pomnożyły swój kapitał.


Jak to zrobić w takim razie tanim kosztem?


Ważne jest miejsce sesji, czyli nasze tło.


Nie musi to być wcale białe tło w profesjonalnym studio.

Skupmy się na tym co chcemy wypromować. Jeśli jest to bluza, która kojarzy nam się z ulicą i luzem to poszukajmy ciekawego miejsca w swoim mieście. Zdjęcia na tle Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie idealnie komponują się ze STREETLOOKIEM jakim są bluzy.


POGODA = najlepszym światłem jest Słońce


Wybierzmy taki dzień, w którym pięknie świeci Słońce i jest bezchmurne niebo. Wtedy efekt jest oszałamiający. Nasz produkt dobrze oświetlony, to przepustka do sprzedaży.


Model/Modelka


Poprośmy znajomego/znajomą o pomoc. Na pewno nam nie odmówią. Zawsze to dla nich też jest pamiątka :)


Telefon/Aparat


W dzisiejszych czasach technologia jest najmniejszym problemem. Każdy smartphone ma dobry aparat. Nie trzeba posiadać profesjonalnej lustrzanki, aby zrobić ciekawe zdjęcie i wyraźne zdjęcie.


Oto kilka moich propozycji :)


Bluza będzie dostępna w sprzedaży niebawem :)


"GREEN LIGHT PHOTOGRAPHER HOODIE"
#SWEETderska

#HOODIE

#STREETlook

#FASHION

88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page